Ciągły rozwój to podstawa sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Na postępowe podejście składają się szkolenia dla pracowników, inwestowania w nowy sprzęt i odwaga w podejmowaniu nowej inicjatywy. Tak też jest w przypadku salonu fryzjerskiego – właściciele salonów czerpią inspiracje z pokazów, szkoleń, zdobywają certyfikaty i starają się unowocześnić sprzęt i metody pracy. Firma Matrix proponuje ciekawą drogę rozwoju w postaci Matrix Partner.

Co oferuje Matrix Partner?

Niezależnie od tego, czy od dawna zamawiasz produkty firmy Matrix do swojego salonu, czy dopiero zastanawiasz się nad nawiązaniem współpracy, na pewno zainteresują cię możliwości, jakie przy niewielkim wkładzie proponuje Matrix Partner. Jest to program, który polega na czerpaniu korzyści z używania produktów Matrix. Przy zamawianiu produktów do koloryzacji Matrix przyznawane są punkty, które później można wymienić na atrakcyjne nagrody. Jednak Matrix Partner to nie tylko nagrody fizyczne – udział w programie umożliwia również udział w profesjonalnych szkoleniach fryzjerskich i eventach branżowych. Dodatkowym atutem programu jest reklama salonu – stworzona przez Matrix Partner wyszukiwarka Salonów Partner umożliwia klientkom znalezienie właśnie Twojego salonu.

Kto może przystąpić do programu Matrix Partner?

Do programu Matrix Partner może przystąpić każdy salon, który korzysta z oferty marki. Jeśli pracujesz z produktami do koloryzacji Matrix i do tej pory nie jesteś członkiem Matrix Partner, nie zwlekaj! Wystarczy nawiązać kontakt z przedstawicielem handlowym i zarejestrować się na oficjalnej stronie Matrix. Tam w specjalnej zakładce należy wypełnić formularz i czekać na dalsze instrukcje.

Jak sprawdzić, ile punktów znajduje się na naszym koncie?

Każdy uczestnik programu ma dostęp do swojego konta na stronie www.matrixpartner.pl, na które może się zalogować. Po zalogowaniu możesz sprawdzić uzbierane do tej pory punkty. na tej samej stronie wybierasz potem nagrody, które chcesz otrzymać w zamian za punkty.  Oprócz konta, na stronie możesz przeczytać o nowościach i ogłoszeniach kierowanych specjalnie do salonów należących do Matrix Partner. Program dba również o marketingowy aspekt Twojego salonu – możesz także kreować spersonalizowane materiały reklamowe, które pomogą w dalszym rozwoju Twojego biznesu.

Co robić w przypadku problemów z rejestracją lub zalogowaniem?

Jeśli wystąpiły jakiekolwiek problemy z rejestracją lub logowaniem, należy skontaktować się ze swoim przedstawicielem handlowym, albo zadzwonić na infolinię Matrix Partner.

Czy z programu Matrix Partner można zrezygnować?

Z udziału w programie Matrix Partner można zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy skontaktować się ze swoim przedstawicielem handlowym lub zadzwonić na infolinię Matrix. Należy jednak pamiętać, że w chwilą usunięcia konta wszystkie punkty przepadają. Jeśli w przyszłości konto zostanie założone ponownie w celu powrotu do programu, punkty będzie trzeba zbierać od zera. Rozsądnym rozwiązaniem jest pozostawienie konta z zaprzestaniem gromadzenia na nim punktów. Nie są z tym związane żadne konsekwencje. W momencie ponownego zakupu produktów do koloryzacji Matrix, punkty zaczną się gromadzić automatycznie na koncie.

Matrix Partner to atrakcyjny program gwarantujący ciągły rozwój biznesu. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś na www.matrixpartner.pl

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany