Wypadanie włosów to problem, który dotyka wielu kobiet. Przyczyn takie stanu rzeczy może być wiele – od zaburzeń gospodarki hormonalnej do niewłaściwej diety czy nieodpowiedniej pielęgnacji. Niezależnie od tego, jaka jest przyczyna, efekt jest ten sam – cienkie, słabe i przerzedzone włosy, które prezentują się fatalnie i przysparzają nam kompleksów. Kluczem do zdrowych, gęstych włosów, które nie są pozbawione objętości jest wszechstronne podejście do pielęgnacji. Poznaj produkty z serii Serioxyl Ingredients L’Oréal, dzięki którym zachowasz zdrowy i piękny wygląd włosów.

Produkty na wypadanie włosów

Wiele z nas zastanawia się, jakie kosmetyki są najbardziej odpowiednie na nadmierne wypadanie włosów. Seria Serioxyl Ingredients odpowiada na wszystkie potrzeby związane z tym uciążliwym problemem. Poznaj trzy, profesjonalne zestawy od L’Oréal. Produkty mają za zadanie zwiększyć objętość i pobudzić włosy do wzrostu. Skład został opracowany aż po 7 latach badań i 8 latach testów, dlatego posiada tak wysoką skuteczność. Incell to biomimetyczna wersja cementu międzykomórkowego oraz naturalnych ceramidów włosów. Składnik wypełnia ubytki, a także wzmacnia włókna keratynowe. Poprawie ulegają również właściwości hydrofobowe. Glukoboost to składnik o podwójnym działaniu, dzięki któremu odżywione zostają mieszki włosa, a także elementy lipidowe.  

  1. Zestaw 1 – włosy cienkie, wypadające, niekoloryzowane.
  2. Zestaw 2 – włosy wypadające, cienkie, farbowane.
  3. Zestaw 3 – włosy przerzedzające się, cienkie i uwrażliwione.

Inne preparaty na wypadanie włosów z serii Serioxyl Ingredients

Kompleksową troskę o włosy warto rozpocząć od dokładnego i profesjonalnego oczyszczenia skóry głowy. Kuracja na wypadanie włosów będzie bardziej skuteczna, wówczas gdy użyjemy najpierw produktu oczyszczającego skórę głowy na bazie kwasu glikolowego od L’Oréal. Dzięki temu skóra głowy będzie chroniona, a włosy pobudzone do wzrostu i przygotwane do dalszych etapów pielęgnacji. Polecane są również dwa produkty, zapobiegające łysieniu:

  • Serum grubsze włosy – zawiera Intra-Cylane, które wnika głęboko w włókna włosa i tworzy rewolucyjną sieć 3D. Dzięki temu zwiększają się dynamiczne właściwości włókna włosa, a co za tym idzie zostaje im przywrócona grubość i siła. Ponadto serum zawiera Pro-Keratine, która jest składnikiem o zbliżonej budowie do naturalnego włosa. Sprawia to, że włosy stają się mocniejsze, zdrowsze i odbudowane.
  • Serum gęstsze włosy – zawiera dwa drogocenne składniki, pierwszy to Stemoksydyna – opatentowana cząsteczka o największym, 5% stężeniu. Przywraca gęstość włosów i pobudza aktywność cebulek. Natomiast drugi to Neohesperydyna, czyli Flawonoid, który jest znany z właściwości antyoksydacyjnych i chroniących skórę głowy. Serum zwiększa gęstość włosów i zapewnia nawet do 1700 kosmyków więcej. Włosy stają się zdrowe, lśniące, gładkie, a przede wszystkim jest ich o wiele więcej.

Utrata włosów, a nawet łysienie to poważny problem, którego nie należy bagatelizować. Tylko kompleksowe podejście do sprawy, pomoże nam zatrzymać ten przykry proces. Szampon na wypadanie włosów, odżywki, maski i serum, stosowane jednocześnie zwiększają szansę na piękne, zdrowe włosy o dużej objętości.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany