Próbujesz różnych diet? Katujesz się męczącymi ćwiczeniami na siłowni, a wszystko po to, by mieć piękne i szczupłe ciało? Ciągle nie widzisz efektów? Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi: tak, to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Poznaj zabieg Vela Shape III, dzięki któremu szybko i bez żadnego wysiłku “spalisz tłuszcz” oraz ujędrnisz swoje ciało. Zobacz, jakie to proste!

Jak działa Vela Shape?

Modelowanie sylwetki urządzeniem Vela Shape to nowoczesna metoda, która pozwala na szybką redukcję komórek tłuszczowych. Jej skuteczność opiera się na zastosowaniu  skojarzonego działania podczerwieni, fal radiowych o najwyższej mocy (150 W) oraz masażu próżniowego (emitowane są równocześnie). Dzięki temu Vela Shape umożliwia wyszczuplenie, wymodelowanie sylwetki, a także redukcję cellulitu i ujędrnienie skóry.

Vela Shape III – wskazania:

– redukcja miejscowych nadmiarów tłuszczu,

– usuwanie cellulitu,

– ujędrnianie skóry.

Modelowanie sylwetki z Vela Shape

W trakcie zabiegu głowica urządzenia jest przesuwana po partii ciała, która wymaga wyszczuplenia (np. brzuch, uda, kolana, biodra, a nawet podbródek). Jest to procedura bezpieczna i bezbolesna. Pacjent może odczuwać jedynie umiarkowane ciepło. Co ważne, mechaniczny masaż próżniowy odbywa się bez konieczności zakładania specjalnego ubrania zabiegowego. Podczas zabiegu następuje przyspieszenie krążenia w tkance tłuszczowej, pobudzenie metabolizmu, a w efekcie rozbicie i stopniowe usuwanie komórek tłuszczowych z organizmu. Modelowanie sylwetki VelaShape w Klinice Miracki pozwala osiągnąć doskonałe rezultaty. Specjaliści rekomendują wykonanie cyklu od 4 do 6 zabiegów (w siedmiodniowych odstępach).

Usuwanie cellulitu Vela Shape

Vela Shape jest polecany również paniom, które walczą z cellulitem. Zabieg oddziałuje na wiązania włókniste oraz komórki tłuszczowe, rozgrzewa tkankę na głębokości 3 mm, do temperatury około 43 stopni. W efekcie następuje pobudzenie metabolizmu oraz ujędrnienie i wygładzenie skóry. Wszelkie nierówności związane z cellulitem stopniowo znikają. Zabieg trwa zwykle 30 minut.

Poznaj moc Vela Shape:

  • zwiększenie krążenia w tkance tłuszczowej,
  • dostarczenie większej ilości tlenu do komórek tłuszczowych,
  • przyspieszenie metabolizmu,
  • drenaż limfatyczny.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Vela Shape można wykonać u osób z każdym typem skóry, które walczą z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem lub brakiem jędrności skóry. Zabieg polecany jest wszystkim, którzy chcą osiągnąć zadowalające efekty w szybkim czasie i w bezinwazyjny sposób. Bezpośrednio po jego przeprowadzeniu można powrócić do codziennej aktywności, skóra będzie jedynie lekko zaczerwieniona. Vela Shape posiada różnej wielkości głowice, dlatego może być stosowany na różne partie ciała. Przeciwwskazaniami do zabieg są m.in.: ciąża i karmienie piersią, cukrzyca, skłonność do powstawania bliznowców, stosowanie leków światłouczulających, stymulator serca i zaburzenia krzepliwości krwi. Nowoczesne technologie połączone w zabiegu Vela Shape to najlepszy sposób na osiągnięcie idealnej sylwetki.

Artykuł powstał we współpracy z Kliniką Miracki w Warszawie.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany